>ojcowie…

>

Niedawno byliśmy na wycieczce w łódzkim zoo, na której udało mi się zrobić kilka fajnych zdjęć. Jednym z nich, chyba moim ulubionym ulubionym jest zdjęcie, na którym widać trzy pokolenia mężczyzn o tym samym nazwisku: mój teść, jego syn – mój mąż i <– jego syn – mój Jaś 🙂  Kiedy tak się wpatrywałam w ten wzruszający obrazek natchnęło mnie do stworzenia "męskiego" w formie scrapa z ojcowskim mottem jako głównym elementem kompozycji.

Tłem całości stał się cudnie zielony papier z kolekcji Full of Colors I lowe SCRAP, dodałam mnóstwo zielonych różności z szuflady, fragmenty papierów z moich starych kolekcji: Oblicza Barw i About Spring oraz mieszaninę przeróżnych fontów tworzących napis.

Teraz znikam na weekend do lasu, bez internetu (no dobra, mam teraz net w telefonie, ale na tym końcu świata i tak nie mam zasięgu), całkowicie odrywam się od rzeczywistości. Będę zbierać grzyby, sadzić cebulki wiosennych kwiatów, odkurzać liście i mam nadzieję – robić zdjęcia. Może uda mi się w końcu złapać kilka jesiennych chwil, zmusić Jasia do współpracy i Michała do pomocy 🙂
W związku z tymi wszystkimi planami życzę Wam i sobie słonecznej choć nie bezwietrznej pogody :*

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: