>dla przypomnienia

>

Post pisany przede wszystkim dla przypomnienia – JESTEM, ale dużo pracy mam 🙂 taaaaaaaaaaaaak trafiło również na mnie, bardzo wypełniona mam tę końcówkę roku. Przede mną nowe wyzwania, nowe zobowiązania – dzieje się. O moich postępach, sukcesach i porażkach będę Wam pisała na bieżąco, obiecuję.
Na początek chciałabym Wam wszystkim podziękować za gratulacje, za te wszystkie cudowne maile, za wiadomości na gg i sms-y 🙂 jesteście kochani!!!
Dzisiejszy wpis będzie czysto fotograficzny. Na art-piaskownicy nowe wyzwanie, nowa edycji fotogry – ŚWIATŁA – tak, to jest dopiero zabawa! Szkoda że tak trudno upolować coś ciekawego na świeżym powietrzu, bo słońca za oknem coraz mniej, ale mimo wszystko liczę na to że komuś się uda. Ja  – głównie z powodu choroby – byłam zmuszona siedzieć ostatnio w domu, w związku z czym realizowałam wyzwanie w domu. Wyszło bożonarodzeniowo, a co 🙂 Oto mój serduchowy bokeh:
no nie mogę się zdecydować, uwielbiam moją latarenkę…

Zapraszam Was w imieniu Flory do udziału w fotogrze i do obejrzenia wszystkich naszych piaskownicowych świetlanych zdjęć. Miłego, przytulnego wieczoru życzę :*
Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: