>nowe papiery!

>

Spraw mam do Was mnóstwo – mój „odpoczynek” zaowocował m.in. nowymi kolekcjami papierów dla I {lowe} SCRAP.
Ale po kolei. Na początek pierwsza kolekcja papierów look@me, która powstała we współpracy dwóch projektantek ILS – Zusski i mojej 🙂 nadzór z batem w dłoni sprawowała nad nami „szefowa”, a owocem tej kooperacyjnej pracy stało więc to:

Mam ogromną nadzieję, że ta kolekcja się Wam spodoba, nie… że podbije Wasze serca i stworzycie z tych papierów prawdziwe cuda, które ożywią tę duszę którą razem z Zu włożyłyśmy.
Nowych scrapów na razie nie mam – no leniłam się 🙂 A raczej skoncentrowałam na projektowaniu i malowaniu – ale o malowaniu będzie jutro, albo pojutrze. 
Teraz bardzo ważne ogłoszenie. Mam do Was ogromną prośbę i gorąco do Was apeluję o udział w charytatywnych aukcjach dla małego Witka – synka naszej koleżanki MonyLisy. Razem z załogą piaskownicy i design teamem ILS postanowiłyśmy przygotować różne rękodzielnicze drobiazgi i wystawie na allegro – cały dochód z aukcji będzie przeznaczony na operację dla pokrzywdzonego przez nieudolnych lekarzy malucha. Pomóżmy Witkowi, pomóżmy naszej Monie, zróbmy coś dobrego na święta dla nich i dla siebie; pamiętajcie, dobro powraca.

Wklejajcie proszę te banerki na swój blog, wysyłacie wiadomości do znajomych, rodziny, weźcie udział w aukcji – taki prezent z charytatywnej aukcji będzie dla Waszych bliskich czymś więcej niż tylko przedmiotem…
link do AUKCJI
link do STRONY WITKA 
(możecie oddac również 1% swojego podatku, pamiętajcie o tym przy najbliższym rozliczeniu za 2010 rok!)
A na koniec kilka  zdjęć z ostatnich wieczorów – u nas już świątecznie – światełka, świeczki, śnieżne kule, renifery, suszone pomarańcze i pierniki – tylko choinki jeszcze nie mamy.
rodzinne pierniczenie:
Oj dużo tego wyszło – reszta jutro, nie będziemy tak postępywać! 🙂 hahahha trzymajcie się ciepło! (a a propos CIEPŁO to na piaskownicy nowa, ostatnia w tym roku fotoGRA, koniecznie weźcie w niej udział! ).
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: