>beyond imagination

>

Dzisiaj przyszedł czas na zaprezentowanie drugiej nowej kolekcji. Nazwę beyond imagination wymyśliła kochana Kobens (dziękuję :*), miała tym trudniejsze zadanie iż nie widziała na oczy tych papierów – wielkie dzięki Ci droga Kasiu.

Beyond Imagination to kolekcja którą malowałam ręcznie farbami akwarelowymi i ecolinami, kolorami starałam się dopasować do look@me tak, aby mogły służyć jako tła. Oprócz tego mogą one stanowić doskonałe bazy do layoutów i kartek – czekam z niecierpliwością na Wasze pierwsze prace z obu kolekcji; wiem ze mnie pozytywnie zaskoczycie i już nie mogę się doczekać!
Ach zapomniałabym o najważniejszym!!! Obie kolekcje opublikowane wczoraj zostały w ramach uświetnienia drugich urodzin I {lowe} SCRAP!!! Tak, dokładnie dwa lata temu 15 grudnia został otwarty pierwszy polski sklep z pierwszymi polskimi papierami zaprojektowanymi przez polskie projektantki. Od tego czasu ILS wyprodukował już 28 kolekcji! Całej załodze I {lowe} SCRAP, a przede wszystkim Nuli bez której to wszystko co się wydarzyło nie miałoby miejsca STO LAT!!! Pracujmy ciężko i twórczo, rzetelnie i intensywnie aby ILSowe papiery rosły w siłę i zdobywały kolejne rynki światowe!
A w związku z drugimi urodzinami na ILSowym blogu możecie spodziewać się kolejnych niespodzianek. Wczoraj wpisując się w TEN wątek mogłyście wygrać dwie nowe kolekcje papierów, dzisiaj czekają na Was nowe atrakcje – co to będzie? na razie nie zdradzę, ale pewnie po południu i ja się jeszcze do Was odezwę 🙂 Także – do zobaczenia!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: