>scraplift-potwór i wyniki blog-hop

>

Potwór straszliwy, bo trzyczęściowy 🙂 Trójdzielne monstrum – czyli: „co Katasiaczek dał do zliftowania”. Ona jak zwykle – jak już coś zaproponuje to z góry wiadomo że człowiek najpierw będzie się nad tym kilka dni głowił, a potem robił robił, robił… i robił – ale efekt zawsze jest ciekawy, a doświadczenia zebrane podczas pracy okazują się przydatne i rozwojowe – to są po prostu rasowe wyzwania! Również możecie się w ten wyczerpujący, dający satysfakcję sposób pobawić z nami, biorąc udział w najnowszym wyzwaniu scrapLiftowym ogłoszonym dziś na blogu art-piaskownicy.

Ja wiem ze to dużo zdjęć, że mnóstwo elementów, ze bałaganiarska kompozycja która bynajmniej nie ułatwia pracy, ale… zobaczcie na piaskownicowym blogu jakie cudowne, kreatywne prace powstały! Uwierzcie, każda z nas się bała podjąć to wyzwanie, każda z nas 🙂 polecam i zdradzę sekret, złoty środek – zdjęcia z jednej sesji i w miarę ujednolicona kolorystyka 🙂
A teraz ogłoszenie wyników losowania urodzinowego blog-hop! Chciałam serdecznie pogratulować wygranej…
Alexandrze
i Aszczce
(matko jedyna dobrze ze nie muszę tego wypowiadać a mogę napisać, bo bym się zapluła)
Dziewczyny bardzo proszę Was o maile ze wszystkimi danymi adresowymi oraz nazwą kolekcji którą chcecie dostać (bo wy akurat nie wpisałyście którą byście chciały).
Was wszystkie zapraszam także na bloga I {lowe} SCRAP, bo tam dzisiaj publikacja wygranych prac scrapliftowych i cardliftowych, wyróznienia no i nicki tych, które wygrały 2,5kg papierów ILS!
Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: