>co się dzieje…

>

Ano niewiele, ale coś tam jednak w trawie piszczy… Od czasu do czasu dostaję jakieś propozycje udzielenia wywiadu – najczęściej na temat fotografii, tym razem jednak było inaczej. Miesiąc temu odezwał się pewien pisarz i artysta – Dawn Sokol, który postanowił mi zadać kilka pytań na temat mojego art-journalingu. Najpierw pojawiłam się na jego blogu, a potem na amerykańskim portalu create Mixed Media w nowym dziale Journal Fresh:

print screen z strony główniej create Mixed Media

Pochwaliłam się trochę, co? No ale ostatnio jakoś tak nie mam weny, a takie drobnostki uskrzydlają 🙂 Przy okazji przypomniało mi się że chyba powinnam przywrócić status ‚important’ mojej działalności art-journalowej, ale tu nie ma łatwo – trzeba czekać na znak i piorun inspiracji.

_______________________________________________________________

Więcej o inspiracjach i technikach akwarelowego art-journalingu można od kilku dni przeczytać w najnowszym numerze kwartalnika Entre Artistes Magazine #11 – to mój pierwszy artykuł dla tej gazety i muszę przyznać że jestem bardzo podekscytowana.

 ________________________________________________________________
A teraz z jeszcze większa ekscytacją chciałabym Was zaprosić na organizowane przez craftmanię Kreatywne Spotkanie Miłośników Scrapbookingu. Będę tam ja 🙂 i wiele, wiele fantastycznych babek ze świata polskiego scrapbookingu 🙂 mam zamiar ściągnąć do mojego miasta jak największą liczbę osób, tymbardziej że w końcu ktoś zorganizował spotkanie w CENTRUM Polski i każdy ma równe szanse na dotarcie tu i „zmacanie”… prac oczywiście  🙂
Wszystkie informacje możecie znaleźć  >>TUTAJ<<  na stronie FaceBookowej wydarzenia 🙂
Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: