mini album „ton w ton”

Nie mam dzisiaj dla Was żadnej nowej pracy, ale chciałabym Was zachęcić do zakupu nowego numeru kwartalnika {entreARTistes} magazine w którym znajdziecie mnóstwo fantastycznych inspiracji, porad scrapowych a także kursów typu „krok po kroku” na albumy, LOsy oraz digi scrapy; są tam też konkursy, wyzwania. To magazyn tworzony przez „bandę” fantastycznych dziewczyn, które potrafią dać mega kopa do scrapowej pracy.

 

 

W tym numerze oprócz moich dwóch layoutów (jeden powstał na wyzwanie kolorystyczne magazynu, drugi specjalnie do działu ‚Cheap & Scrap’ – do której to pracy materiały kosztowały mnie 0,20 euro centów), jest też cały artykuł: mini album „Ton w Ton” – oczywiście krok po kroku, gdzie opisałam po kolei jak wybrać i przygotować zdjęcia do pracy, poprzez wybór odpowiednich materiałów, dodatków aż do ecolinowych „kropek nad i”.

 

 

Dla wszystkich dla których język francuski nie jest obcym, lub dla tych którym wystarczy oglądanie obrazków: magazyn jest dostępny we Francji, Belgii, Szwajcari i Kanadzie; a fani scrapbookingu z pozostałych krajów mogą go zamówić on-line.

Reklamy

2 Komentarze to “mini album „ton w ton””

  1. A moze taki kursik krok po kroku na Twoim blogu, zwłaszcza dot. ecolinowych kropek nad „i” i innych znaczków interpunkcyjnych z użyciam ecoline.

  2. Juz go mam !!! Jest to jedena z moch ulubionych gazetek scrapowych. A z Ciebie jestem bardzo dumna ….. i pokazuje lekko nadenta moim francuskim psiapsiolkom

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: